Графік проведення факультативних курсів на 2016 - 2017 навчальний рік

 

 

Вчитель/предмет

Група/клас

День/час

Кабінет

Деордиєва Т.І.

«Креслення»

(курс за вибором)

34

Вівторок/ п’ятниця 0 урок

1 год.

20

22

п’ятниця 0 урок

20

14

Понеділок 3 урок/ понеділок 7 урок

1 год.

20

32

Понеділок 0 урок

20

Деордиєва Т.І.

«Креслення»

(факультатив)

 

 

12

Понеділок

0 урок

20

Четвер 7 урок/вівторок 7 урок

20

 

Безродня І.В.

«Розв’язання задач з хімії»

(факультатив)

33

Середа

8 урок

44

Пономарчук В.В.

«Основи науково-дослідницької діяльності»

(факультатив)

13

Вівторок

15.15

1 год.

29

23

Середа

15.15

29

«Узагальнення шкільного курсу біології»

(курс за вибором)

 

33

п’ятниця

15.15

1 год.

29

Требіна О.О.

«Графічні образи алгебраїчних рівнянь та нерівностей»

(факультатив)

 

21

 

Середа

7 урок

 

28

Іващенко В.Ю.

«Матеріалознавство»

ІІІ-ІV курс

Четвер 15.10-16.40 (2 год.)

33

Чайкін М.Г.

(факультатив з німецької мови)

8

1,5  год.

субота ( 8.30 – 9.45)

21

10

2  год.

субота (10.00 – 12.00)

21

Гусєва А.В.

(факультатив з англійської мови)

7

субота 3-4 урок

20

8

субота 5-6 урок

20

Хлєстова О.А.

(факультатив «Світ та матеріали»)

9

п’ятниця

15.10-16.40

21

10

п’ятниця

15.10-16.40

 

Гончар В.В.

(факультатив з метематики)

8

вівторок

15.20-16.05

ПДТУ

6 корп., ауд.11

9

вівторок

16.15-17.00

Єфременко В.Г.

(факультатив «Наука про метали»)

41

п’ятниця

15.15-16.30

1,5 год.

ПДТУ

2 корп., ауд.177

Ковалевський І.А.

(факультатив «Креслення»

41

вівторок

15.15-18.00

3 год.

ПДТУ

3 корп., ауд.408 або 410

Бондар В.В.

(факультатив «Нові матеріали»)

41

п’ятниця

(нижній тиждень)

15.15-18.00

ПДТУ

2 корп., ауд.242

Борзило О.О.

(факультатив з математики)

41

вівторок

(верхній тиждень)

15.00-16.40;

середа – 2 год.

15.00-16.40

ПДТУ

5 корп., ауд.415

Петровська Н.В.

( кружкова робота «Військово – патріотичне виховання»)

21,23,43,41

понеділок, вівторок, середа, четвер

 15.00 – 15.50