ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ 

 

Дата

Час

Захід

Учасники

Відповідальні

28.10.2019

1200

Підготовка до Посвяти в ліцеїсти

1 курс

(8 клас)

класні керівники 1 курсу

29.10.2019

1100

Підготовка до Посвяти в ліцеїсти

1 курс

(8 клас)

класні керівники 1 курсу

30.10.2019

1100, актова зала

Пленарне засідання ліцейського літературного клубу

8-11 клас

Цибенко Л.Г., класні керівники

1500, актова зала

Тематична вечірка «Косплей»

9-11 класи

Цибенко Л.Г., Лісогор І.Г., класні керівники

1500, Центр сучасного мистецтва А.І. Куїнджі

Виставка творчих робіт учениці 33 групи (10 класу) Єсакової Софії «Таємниці душі»

9 класи

Класні керівники

31.10.2019

1100, Центр сучасного мистецтва А.І. Куїнджі

Виставка творчих робіт учениці 33 групи (10 класу) Єсакової Софії «Таємниці душі»

10 клас

Класні керівники

1100

Підготовка до Посвяти в ліцеїсти

1 курс

(8 клас)

класні керівники 1 курсу

1800, Донецький академічний обласний драматичний театр м. Маріуполя

Перегляд вистави «Червоні вітрила»

1 курс

(8 клас)

Класні керівники 1 курсу

01.11.2019

1100, ММПЕВ

Підготовка до Посвяти в ліцеїсти (генеральна репетиція)

1 курс

(8 клас)

Цибенко Л.Г., класні керівники 1 курсу

28.10 – 01.11.2019

1100

Розвиток обдарованості – підготовка до Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів

8-11 класи

Учителі-предметники

План спортивно-масових заходів 

 

Дата

Час проведення

Захід

Учасники

Відповідальні

28.10.2019

900

«Джура»

8-9 класи

Кругова Т.С.,

Хозлу Л.Г.

29.10.2019

930

Тренування з футболу

8-11 класи

Хозлу Л.Г.

Тренування з піонерболу

8-9 класи

Кругова Т.С.

30.10.2019

930

Тренування з футболу

8-11 класи

Хозлу Л.Г.

Тренування з піонерболу

8-9 класи

Кругова Т.С.

31.10.2019

930

Тренування з футболу та настільного тенісу

8-11 класи

Хозлу Л.Г.

01.11.2019

930

Тренування з футболу та настільного тенісу

8-11 класи

Хозлу Л.Г.

План заходів ліцейської бібліотеки 

Дата

Час

Заходи

Учасники

Відповідальні

29.10.2019

1000

Інформаційна година «Що потрібно знати про День визволення України від фашистських загарбників»

3 курс

(10 клас)

Бондаренко І.А.

30.10.2019

1000

Урок-гра з профорієнтації «Я і світ професій»

2 курс

(9 клас)

Бондаренко І.А.

31.10.2019

1000

Тич-ин (диспут) «Інтернет і молодь»

4 курс

(11 клас)

Бондаренко І.А.

01.11.2019

1000

Флешбук – віртуальне знайомство з книгою рекордів Гіннеса

1 курс

(8 клас)

Бондаренко І.А.