Переможці ІІ етапу МАН 2015-2016


 

Відділення хімії та біології

Секція: Психологія

ІІ місцеНестеренко Ганна Андріївна. Керівник: Тищенко Лілія Валеріївна, доцент кафедри практичної психології МДУ, кандидат психологічних наук

ІІІ місцеСеменюк Дар’я Сергіївна. Керівник: Пономарчук В’ячеслав Вадимович

Секція: Зоологія, ботаніка

ІІ місце - Карасік Микита Дмитрович. Керівник: Пономарчук В’ячеслав Вадимович

Секція: Генетика

ІІ місце Попова Єлизавета Володимирівна. Керівник: Пономарчук В’ячеслав Вадимович


Відділення екології та аграрних наук

Секція: Охорона довкілля та раціональне природокористування

І місце - Малкіна Катерина Олександрівна. Керівник: Пономарчук В’ячеслав Вадимович

Секція: Агрономія

І місце - Паша Юрій Анатолійович. Керівник: Пономарчук В’ячеслав Вадимович

Секція: Лісознавство

ІІ місце - Марченко Софія Іллівна. Керівник: Пономарчук В’ячеслав Вадимович

Секція: Ветеринарія та зоотехнія

ІІ місце - Ольховська Арина Владиславівна. Керівник: Пономарчук В’ячеслав Вадимович

Секція: Екологія

І місце - Удовенко Юлія Русланівна. Керівник: Пономарчук В’ячеслав Вадимович


Відділення: Історія

Секція: Історичне краєзнавство

Нагороджена подякой Катрага Тетяна Русланівна. Керівник: Коломоєць Наталя Олексіївна.


Відділення комп’ютерних наук

І місце - Сіверський Максим Дмитрович. Керівник: Биков Андрій Олександрович

ІІІ місце - Шарикін Костянтин Валерійович. Керівник: Биков Андрій Олександрович

Секція: Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

І місце - Таранов Іван Романович. Керівник: Биков Андрій Олександрович


Відділення фізики і астрономії

Секція: Екологічні безпечні технології та ресурсозбереження

І місце - Балабан Владислав Валентинович. Керівник: Ляднова Лариса Сергіївна

Секція: Матеріалознавство

І місце - Касперунас Ігор Роландович. Керівник: Шиманська Людмила Анатоліївна


Відділення технічних наук

Секція: Науково-технчічна  творчість та винахідництво

ІІ місце - Кадацький Гліб Олегович. Керівник: Шиманська Людмила Анатоліївна

Секція: Технологічні процеси та перспективні технології

ІІ місце - Перепечаєв Нікіта Сергійович. Керівник: Шиманська Людмила Анатоліївна


Відділення економіки

Секція: Мікроекономіка та макроекономіка

ІІІ місце - Капуста Владислава Сергіївна. Керівник: Гончар Вікторія Василівна, професор кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування ДВНЗ «ПДТУ»

Секція: Фінанси, грошовий обіг і кредит

ІІІ місце - Халізєва Дар’я Ігорівна. Керівник: Букріна Катерина Андріївна, к.е.н, доцент кафедри «Фінанси та банківська справа» ДВНЗ «ПДТУ».


Відділення мовознавства

Секція: Українська мова

ІІІ місце - Головченко Софія Олексіївна. Керівник: Литвих Тетяна Павлівна

ІІІ місце - Голоядов Ілля Дмитрович (з мови та літератури)Керівник: Баландіна Марина Михайлівна


Відділення літературознавство, фольклористика та мистецтвознавства

Секція: Мистецтвознавство

І місце - Мельник Дар’я Михайлівна. Керівник: Деордієва Тетяна Іванівна


Відділення правознавства

Нагороджена подякой Богданова Дарья