ЗНО-2019

     Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочинає проведення пролонгованого семінару для випускників та їх батьків з питань підготовки та проведення ЗНО, пробного ЗНО та вступної кампанії 2019 року. 

     Відеопрезентації з цих питань доступні без обмеження з 05 грудня 2018р. за посиланням. Всі учасники семінару можуть ставити питання у чаті, сайті регіонального центру в розділі "Контакти" за допомогою форми "Задати питання", коментарях до  відео, в групах ДРЦОЯО в соціальних мережах Facebook, Instagram та отримувати на них відповіді. 

     Додатково кожної середи з 15:00 до 16:00 години можна поставити запитання онлайн. В цей же час на каналі YouTube будуть розміщуватись нові відеороліки з додатковою актуальною інформацією щодо ЗНО.

ЗНО-2019: особливості проведення

       Цього року реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 5 лютого  і триватиме до 25 березня. Для випускників поточного року пункти реєстрації будуть створені за місцем їх навчання. Для реєстрації на ЗНО треба мати: паспорт, діючу адресу електронної пошти, 2 фото 3х4 см.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

У 2019 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2 (випускники Технічного ліцею складають тест рівня В1). Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них (аудіювання).

Випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію. Предмети для проведення атестації випускники шкіл мають обрати самостійно. Обов'язково складається тест з української мови та літератури, математики або історії України.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються.

Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 25 березня.

За бажанням, випускники можуть взяти участь у пробному ЗНО. Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться 8 січня, та триватиме до 31 січня 2019 року. Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (16 березня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (23 березня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов. Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника кожний регіональний центр оцінювання якості освіти визначатиме окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня проведенням тесту з математики  та триватиме до 13 червня:

23 травня - з української мови і літератури

27 травня - з німецької, французької та іспанської мов,

28 травня - з англійської мови,

30 травня - з фізики

4 червня -  з історії України

6 червня -  з біології

11 червня -  з географії

13 червня - з хімії.

Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.

Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та фізики відбудеться не пізніше 14 червня 2019 року; з  іноземних мов, біології  - не пізніше 20 червня 2019 року; з географії, історії України та хімії   - не пізніше 25 червня 2019 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

 Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 17 липня 2018 року.

Програми ЗНО -2019

Загальні характеристики сертифікаційних робіт ЗНО-2019

Критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт ЗНО-2019

ДПА-2019

У 2019 році строки проведення ДПА в основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. 

Атестація учнів 9-х класів буде проведена за місцем навчання школярів та виключно у письмовій формі. Завдання для проведення іспитів укладатимуться вчителями. 

Державна підсумкова атестація в основній школі (9 клас) в 2019 році буде проведена з трьох предметів: української мовиматематики та предмета за вибором педагогічної ради школи з одного із навчальних предметів: української літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови, історії України, всесвітньої історії, правознавства, географії, біології, хімії, фізики або інформатики.

Рішенням педагогічної ради від 07.02.19 р. для випускників 9-х класів 2019 р. Маріупольського технічного ліцею було обрано  ДПА  з англійської мови.

Державна підсумкова атестація у старшій школі (11 клас) проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 21 травня по 13 червня 2019 року з трьох предметів:

1) українська мова;

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття); випускники можуть обирати один з цих двох навчальних предметів незалежно від профілю навчального закладу;

3) предмет за вибором учня з одного із навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова, математика, історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику, можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.

Для визначення оцінок за ДПА зараховуватимуться результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи ЗНО або її частини залежно від предмета. Інформація про перелік завдань, результати виконання яких зараховуватимуться як оцінка за ДПА.

Випускникам шкіл, які у поточному навчальному році отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту рівня B-1 – для загальноосвітніх навчальних закладів, B-2 – для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, результати  іспиту з іноземної мови за бажанням зараховуються як результати ДПА і у додаток до атестата буде виставлена оцінка 12 балів.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді оцінок за шкалою 1-12 балів будуть зазначені у відомостях результатів ДПА та передані школам в електронному вигляді.