Головна » 2017 » Лютий » 4 » День безпечного Інтернету
22:57
День безпечного Інтернету

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

       Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн.Тема Дня безпечного Інтернету спрямована на заохочування людей на зміну та створення позитивних можливостей, що існують онлайн, надаючи їм знання, навички та підтримку, яка їм необхідна для уникнення ризиків під час користування Інтернетом. 

Як підлітки можуть стати зміною: 

    допомогти створити кращий Інтернет, поводячись позитивно та ввічливо онлайн, через захист онлайн-репутації як власної, так і інших, шляхом використання позитивних можливостей створення, залучення та поширення онлайн;

    реагувати на негатив та підтримувати ровесників, які стикаються з проблемами онлайн, виступаючи проти кібербулінгу, повідомляючи про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать;

     діти та молодь як цифрові громадяни майбутнього повинні залучатися до участі у дебатах щодо Інтернету майбутнього, маючи змогу виказати свої погляди.

         Для більшості користувачів Інтернет продовжує залишатися своєрідним «диким Заходом», вільним від зобов’язань та гарантій абсолютної безпеки. Саме з метою подолання подібних стереотипів створено курс «Права людини та Інтернет». Хочете знати більше про свої права як Інтернет-користувача? Приєднуйтеся до курсу «Права людини та Інтернет» сьогодні, щоб вміти відстояти свої права онлайн завтра!

         Створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2017 року та беріть участь у #saferinternetchallenge. Наприклад, «Обіцяю у 2017 не публікувати фото інших без їх дозволу». Напишіть обіцянку на листі паперу та зроби селфі або фото. Надішли його у приватному повідомленні. З цих фото ми створимо коллаж про "День безпечного Інтернету в Технічному ліцеї".

Категорія: Мероприятия | Переглядів: 90 | Додав: Techlicey | Теги: День безпечного Інтернету, SiD2017, Технічний ліцей | Рейтинг: 0.0/0