Головна » 2017 » Квітень » 10 » На фіналі конкурсу-захисту робіт МАН свої дослідження презентували юні екологи й аграрії
18:02
На фіналі конкурсу-захисту робіт МАН свої дослідження презентували юні екологи й аграрії

3 квітня відбулося урочисте відкриття відділення «Екологія та аграрні науки», на яке завітав міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. Його звернення до молодих дослідників було пронизане вірою і надією в краще майбутнє країни, до створення якого додасть свої здібності й наполегливість наукове юнацтво:

– Той шанс, який дає вам Мала академія наук, є дуже зручним у виборі професії і наступному виборі життєвої дороги. Я хотів би вам побажати, щоб ви отримували насолоду від тих знань, яким би ви навчалися. Ви є найкращими послами українського суспільства щодо охорони навколишнього середовища.

 Довгі оплески лунали під час параду делегацій, коли представники від кожної області виходили на сцену і презентували свій край, бажали наснаги та зичили один одному і самим собі досягнення того, для чого всі приїхали у столицю, – успіху! Серед них були і учні Маріупольського технічного ліцею.

В результаті запеклої боротьби переможцем у секції «Агрономія» став учень 11 класу Маріупольського технічного ліцею Юрій Паша – диплом
I ступеня. Він другий рік успішно змагається на конкурсі-захисті МАН. Цього року хлопець дослідив новий екологічно безпечний метод підвищення продуктивності злаків – дуже актуальна тема для всієї країни.

– Сподіваюся, що мій метод піде у виробництво і буде широко застосовуватися в агрономії. Для отримання високих врожаїв використовують великі обсяги добрив – пестицидів, гербіцидів та інших шкідливих речовин. Треба шукати нові шляхи підвищення врожайності та боротьби зі шкідниками культур, – робить висновки Юрій.

А учениця 11 класу Маріупольського технічного ліцею Удовенко Юлія посіла друге місце в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування». Вона досліджувала біогенний термогенез як низьковитратний спосіб отримання теплової енергії. Науковий керівник учнівських робіт – Пономарчук В'ячеслав Вадимович, вчитель біології Маріупольського технічного ліцею, Заслужений учитель України.

Щиро вітаємо переможців!

 

Категорія: Достижения | Переглядів: 139 | Додав: Techlicey | Рейтинг: 5.0/1