Головна » 2018 » Лютий » 12 » Перемога ліцеїстів у Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко Україна 2018»
22:42
Перемога ліцеїстів у Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко Україна 2018»

З 6 по 9 лютого 2018 року відбувся Всеукраїнський конкурс «Intel Еко Україна 2018» - національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2018 (International Science and Engineering Fair), з метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідної, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, забезпечення інтеграції вітчизняної освіти і науки у європейський та світовий простір, Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ).

Катерині Малкіній, учениці 43 групи Маріупольського технічного ліцею за результатами суперфіналу конкурсу надана можливість представляти Україну на Міжнародній олімпіаді наукових та мистецьких проектів GENIUS Olympiad 2018, що відбудеться з 11 по 16 червня 2018 року у м. Освего (штат Нью-Йорк, США). Її проект «Новий метод біо-утилізації HDPE» (прим. HDPE - поліетилен високої щільності) буде представлений у галузі хімічної інженерії. Дипломом II ступеня нагороджена Харасахал Ольга, учениця 33 групи, за проект «Використання цитохімічної реакції 3,4діоксифенілаланіну на промеланін у якості нового онкомаркеру при типуванні ЦПК різних підтипів. Дипломом IV ступеня нагороджена Сопутняк Марія, учениця 10 класу, за проект «Електронний екомедичний паспорт». Сертифікат учасника також отримав Авербух Марк, учень 23 групи, за проект «Метод постізометричної релаксації як метод профілактики ускладнень ювенального остеохондрозу».  

Учителю-методисту Маріупольського технічного ліцею, вчителю біології та екології Пономарчуку В'ячеславу Вадимовичу надана Подяка від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В. Вербицького) за забезпечення успішного науково-педагогічного супроводу учнівських досліджень.

Щиро вітаємо переможців!

 

Категорія: Достижения | Переглядів: 162 | Додав: Techlicey | Рейтинг: 0.0/0