Головна » 2018 » Грудень » 21 » Результати I (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
09:19
Результати I (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

       Щорічно учні Маріупольського технічного ліцею беруть активну та плідну учать у підготовці науково-дослідницьких робіт під егідою Малої академії наук України. Цого року до участі у I етапі було підготовано і представлено 19 робіт ліцеїстів та їх наставників.

      З гордістю вітаємо 17-х переможців : 
 

Агванян Артем (31 група), секція "Internet- технології та WEB дизайн", тема роботи "Розробка інтерактивної системи веб-конспектування" -- I місце

Стрельбицький Кирило (21 група), секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту" -- I місце

Безменов Денис (41 група), секція "Комп'ютерні системи та мережі", тема "Багатофункціональний USB-токен" -- I місце

Забільський Даниїл (21 група), секція "Математичне моделювання", тема роботи "Про стійкість однієї динамічної системи" -- I місце

Харін Микита (21 група), секція "Математика", тема роботи "Про одну числову послідовність, яка містить числа Люка та Фібоначчі" -- I місце

Михайлов Юрій (32 група), секція "Науково технічна творчість та винахідництво", тема роботи "Використання у повсякденному та спортивному одязі та взутті елементів, що адсорбують" -- I місце

Щербаков Антон (41 група), секція "Матеріалознавство", тема роботи "Оптимізація параметрів термічної обробки інструментальних сталей для ножів холодного різання" -- I місце

Сопутняк Марія (43 група), секція "Агрономія", тема роботи "Парнодуляційний ефект 6-ВАР як фактор підвищення життєвих характкристик рослин родини Solanaceae" -- I місце

Харасахал Ольга (43 група), секція "Медицина", тема роботи "Вакуумна фільтрація з ДОФА-типуванням як новий метод діагностики ЦПК усіх підтипів меланоми" -- I місце

Беззубченко Вероніка (21 група), секція "Мікроекономіка та макроекономіка", тема роботи "Особливості розвитку процесів міжнародної освітньої міграції в умовах глобалізації" -- I місце

Овчаренко Діана (41 група), секція "Англійська мова", тема роботи " Дослідження структурно-семантичних особливостей телескопічних утворень (на матеріалі сучасної англійської мови)" -- I місце

Кузьмук Ярослав (41 група), секція "Прикладна математика", тема роботи "Про значимість косинуса в геометричних, алгебраїчних та фізичних задачах" -- II місце

Стасюк Анастасія (41 група), секція "Журналістика", тема роботи "Етичний аспект висвітлення суспільних проблем на телебаченні на прикладі ток-шоу" -- III місце

Федулова Валерія (33 група), секція "Педагогіка", тема роботи "Формування загально-навчальних компетентностей через практико- орієнтовані дисанційні завдання" -- II місце

Ларіонова Ольга (34 група), секція "Українська мова", тема роботи "Фразеологічні одиниці в збірці Василя Шкляра "Чорне сонце": функціональний аспект" -- III  місце

Кушнеренко Катерина (24 група), секція "Мистецтвознавство", тема роботи "Автентичність ляльки-мотанки в роботах сучасних маріупольських майстринь" -- III місце

Шепелев Данило (22 група), секція "Технології програмування", тема роботи "Використання мови Python для програмування мікроконтролерів" -- III місце

      Подяками за участь нагороджено роботи Сергєєва Андрія (33 група) та Жуковой Дар'ї (34 група).

 

Бажаємо успіхів у наступних етапах кокурсу!

 

Категорія: Достижения | Переглядів: 21 | Додав: Techlicey | Рейтинг: 0.0/0