Головна » 2017 » Грудень » 12 » Результати II (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
11:28
Результати II (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

  У жовтні - грудні 2017 року  проходить II (міський) етап Всеукраїнських  предметних олімпіад учнів, в якому учні Маріупольського технічного ліцею традиційно беруть активну участь та здобувають призові місця. 

Вітаємо переможців та їх вчителів-наставників:

Англійська мова

Єсаян Давид (41 група) – I місце

Волков Костянтин (41 група) – II місце

Малкіна Катерина (43 група)  – II місце

Овчаренко Діана (31 група) – I місце

Ялі Еліна (33 група) – II місце

Отраднова Євгенія (31 група) – III місце

Дідур Єлизавета (23 група) – III місце

Ворона Олександр (21 група) – III місце

Плінер Ксенія (13 група) – II місце

Фізика

Сіверський Максим (41 група) – II місце

Дубик Данило (41 група) – II місце

Михно Євген (42 група) – III місце

Котляр Наталя (31 група) – II місце

Золотарьов Олександр (31 група) – III місце

Кузьмук Ярослав (31 група) – III місце

Українцев Єгор (21 група) – I місце

Макаров Анатолій (21 група) – I місце

Кабанов Василь (21 група) – II місце

Агванян Артем (21 група) – II місце

Калугін Віталій (21 група) – III місце

Манойлов Антон (21 група) – III місце

Антошін Дмитро (21 група) – III місце

Забільський Диниїл (11 група) – I місце

Андросов Арсеній (11 група) – II місце

Харін Микита (11 група) – II місце

Красноруцька Марія (11 група) – II місце

Костилєва Софія (11 група) – II місце

Семенченко Кирило (11 група) – III місце

Пушнякова Катерина (11 група) – III місце

Макаров Олександр (11 група) – III місце

Назаренко Микита (13 група) – III місце

Ваксман Тарас (7б клас) – II місце

Вовченко Костянтин (7а клас) – III місце

Воротиліна Юлія (7а клас) – III місце

Харлашин Денис (7а клас) – III місце

Жила Святослав (7а клас) – III місце

Химія

Котляр Наталя (31 група) – I місце

Плетньов Вадим (33 група) – II місце

Подольська Карина (43 група) – II місце

Назаренко Микита (13 група) – III місце

Рязанов Кирило (7б клас) – III місце

Географія

Андросов Арсеній (11 група) – I місце

Доброхотова Аліна (23 група) – II місце

Цеповатенко Єлизавета (7- Б) – II місце

Математика

Дубик Данило (41 група) – I місце

Агванян Артем (21 група) – I місце

Дерев’янко Андрій (41 група) – II місце

Сіверський Максим (41 група) – III місце

Золотарьов Олександр (31 група) – I місце

Українська Оксана (31 група) – II місце

Гончаренко Михайло (31 група) – II місце

Котляр Наталя (31 група) – III місце

Харін Микита (11 група) – I місце

Забільський Даніїл (11 група) – I місце

Костилєва Софія (11 група) – II місце

Андросов Арсеній (11 група) – II місце

Волохов Андрій (11 група) – II  місце

Пушнякова Катерина (11 група) – II місце

Береснєва Анастасія (12 група) – II  місце

Жиліна Ксенія (11 група) – III  місце

Інформатика

Шарикін Костянтин (44 група) – I місце

Гончаренко Михайло (31 група) – I місце

Безменов Денис (31 група) – II місце

Агванян Артем (21 група) – I місце 

ІКТ

Агванян Артем (21 група) – I місце 

Безменов Денис (31 група) – II місце

Кацаран Роман (21 група) – II місце

Гончаренко Михайло (31 група) – III  місце

Шарикін Костянтин (44 група) – III  місце

Біологія

Сургова Тетяна (13 група) – II місце

Кізілова Ольга (43 група) – III місце

Сопутняк Марія (33 група) – III місце

Доброхотова Аліна (23 група) – III місце

Дідур Єлизавета (23 група) – III місце

Чиркіна Марія (13 група) – III місце

Екологія

Сопутняк Марія (33 група) – I місце

Історія

Огурцов Єгор (32 група) – III місце

Романенко Владислав (33 група) – III  місце

Астрономія

Волков Костянтин (41 група) – I місце

Єсаян Давид (41 група) – II місце

Стасюк Анастасія (31 група) – III місце

Російська мова

Клімова Олена (13 група) – I місце

Плінер Ксенія (13 група) – III місце

 

 

Бажаємо подальших перемог всім учасникам обласного етапу!

Категорія: Достижения | Переглядів: 139 | Додав: Techlicey | Рейтинг: 0.0/0