Головна » 2018 » Грудень » 21 » Учні Маріупольського технічного ліцею на зустрічі з Президентом України
10:54
Учні Маріупольського технічного ліцею на зустрічі з Президентом України

    Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко з нагоди Дня Святого Миколая зустрілися з талановитою молоддю та ознайомилися з винаходами та творчими розробками школярів та студентів.           Глава держави зауважив, що для сьогоднішньої зустрічі Маріїнський палац, де зазвичай проводяться державні заходи найвищого рівня, віддано у розпорядження талановитих дітей. «Ви сьогодні найповажніші гості, можливо навіть і не гості, а господарі країни», - сказав Петро Порошенко дітям.

    «Ще школярами, ліцеїстами, студентами ви робите те, чого до вас не робили представники великої науки. Самі відчуваєте, що Мала академія наук аж ніяк не гірше Національної академії наук, бо творчий потенціал є надзвичайно високим», - сказав Петро Порошенко.

   Петро та Марина Порошенки ознайомились із винаходами та пілотними розробками шкільної та студентської молоді в різних сферах, зокрема з методом ранньої діагностики онкозахворювань, моделлю розумних теплиць для вирощування сільгосппродукції, моделлю інноваційної очисної системи для фільтрування води, біологічними методами очищення ґрунтів, обладнанням для вимірювання рівня забруднення повітря тощо. Молоді програмісти представили свої проекти в сфері штучного інтелекту.

   Серед проектів, представлених Президенту та Першій леді, були проекти учнів Маріупольського технічного ліцею Агваняна Артема «Інтерактивна система моніторингу якості повітря» та Харасахал Ольги «Вакуумна фільтрація з ДОФА-типуванням як новий метод діагностики циркулюючих пухлинних клітин усіх підтипів меланоми» (керівники робіт Биков А. О., вчитель інформатики, Пономарчук В. В., вчитель біології).                                                                      Учасники зустрічі подякували Президентові та Першій леді за підтримку проектів молодих науковців та винахідників. «Я хочу подякувати вам від щирого серця за те, що я маю можливість дякувати вам стоячи тут. Дякую вам за те, що ви не забуваєте про усіх дітей і піклуєтесь про нас", - сказав Артем Агванян.

 

Категорія: Достижения | Переглядів: 30 | Додав: Techlicey | Рейтинг: 5.0/1